See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implantu piegāde endoprotezēšanas operāciju nodrošināšanai II
Beschreibung: Implantu piegāde endoprotezēšanas operāciju nodrošināšanai II
Interne Kennung: LRS 2026/7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cementējami implanti ceļa endoprotezēšanas operācijām
Los: LOT-0002
Titel: Bezcementa implanti ceļa endoprotezēšanas operācijām