2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF HK – ERDF kvalita na UK – Stanice 3D tisku technologie SLS
Beschreibung: Předmětem plnění je kompletní technologické pracoviště pro aditivní výrobu metodou selektivního laserového sintrování (SLS) polymerních materiálů. Požadovaná technologie musí využívat řízené selektivní spékání práškového materiálu pomocí laserového paprsku vedeného skenovacím systémem podle digitálních výrobních dat. Technologie musí být vhodná pro zpracování technických i biokompatibilních polymerních materiálů využitelných pro vzdělávací, výzkumné a vývojové účely, včetně výroby funkčních prototypů a prostředků využitelných v medicíně. Předmět plnění veřejné zakázky a další požadavky zadavatele veřejné zakázky jsou blíže specifikovány v zadávací dokumentaci, ve specifikaci předmětu plnění a v obchodních a platebních podmínkách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48970000 Druckereisoftwarepaket, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LF HK – ERDF kvalita na UK – Stanice 3D tisku technologie SLS