2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ramavtal begagnade möbler
Beschreibung: Upphandlingen genomförs av VMKF inköpscentral för Köping, Arboga, Kungsör och Surahammar. Uppdraget avser leverans av begagnade möbler samt tillhörande tjänster, inklusive transport, montering och hantering av emballage. Leverans av nya möbler regleras genom andra avtal.
Interne Kennung: VMKF-U 2026.85
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000