See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa chromatografów i spektrometru do laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego do laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, zwanych dalej „sprzętem”. Zamówienie zostanie udzielone w 4/czterech częściach. Częścią tego zamówienia jest rozdział: Rozdział 1 – dostawa chromatografu cieczowego 800 bar HPLC z detektorami diodowym (DAD) i refraktometrycznym (RID) (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Ogrodowa 10, 15-027 Białystok (LB); Rozdział 2 – dostawa zestawu chromatografu cieczowego z detektorem DAD i RID (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. Mar. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia (LG); Rozdział 3 – dostawa zestawu do chromatografii cieczowej z detektorem diodowym i refraktometrycznym (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce (LK); Rozdział 4 – dostawa spektrometru średniej i bliskiej podczerwieni z transformacją Fouriera (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Henryka Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa (LW).
Interne Kennung: BAD.241.2.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa chromatografu cieczowego 800 bar HPLC z detektorami diodowym (DAD) i refraktometrycznym (RID) (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Białymstoku (LB).
Beschreibung: Dostawa chromatografu cieczowego 800 bar HPLC z detektorami diodowym (DAD) i refraktometrycznym (RID) (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Białymstoku (LB) - Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscem dostawy został zamieszczony w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zestawu chromatografu cieczowego z detektorem DAD i RID (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni (LG).
Beschreibung: Dostawa zestawu chromatografu cieczowego z detektorem DAD i RID (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni (LG) - Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscem dostawy został zamieszczony w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa zestawu do chromatografii cieczowej z detektorem diodowym i refraktometrycznym (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Kielcach (LK).
Beschreibung: Dostawa zestawu do chromatografii cieczowej z detektorem diodowym i refraktometrycznym (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Kielcach (LK) - Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscem dostawy został zamieszczony w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2C do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa spektrometru średniej i bliskiej podczerwieni z transformacją Fouriera (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Warszawie (LW).
Beschreibung: Dostawa spektrometru średniej i bliskiej podczerwieni z transformacją Fouriera (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Warszawie (LW) - Opis przedmiotu zamówienia wraz z miejscem dostawy został zamieszczony w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2D do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 4
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer