2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów i sprzętu informatycznego
Beschreibung: Zamawiający planuje realizację zamówienia obejmującego dostawę komputerów stacjonarnych z niezbędnym wyposażeniem oraz oprogramowaniem, oraz urządzenia umożliwiającego skanowanie sieci LAN pozwalającego na ustalenie jej parametrów fizycznych i lokalizowanie usterek, w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zadań wykonywanych przez pracowników jednostki. Potrzeba udzielenia zamówienia wynika z konieczności wymiany wyeksploatowanego sprzętu komputerowego, którego parametry techniczne nie zapewniają obecnie odpowiedniej wydajności, bezpieczeństwa oraz kompatybilności z wykorzystywanym oprogramowaniem i systemami teleinformatycznymi. Część użytkowanego sprzętu przekroczyła zalecany okres eksploatacji, co powoduje zwiększoną awaryjność, wydłużony czas realizacji zadań oraz wzrost kosztów utrzymania i serwisowania. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów i sprzętu informatycznego. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych: 1) Część 1: Dostawa komputerów typu All-in-One wraz z oprogramowaniem i akcesoriami - 7 szt. oraz dostawa zestawów komputerowych (stacja robocza) wraz z monitorami, oprogramowaniem i akcesoriami dla Wydziału Geodezji - 7 szt. 2) Część 2: Dostawa testera do weryfikacji kabli sieci informatycznych - 1 szt. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia Zamawiający określił w załączniku nr 4 do SWZ - Arkusz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 5 do SWZ - wzór umowy. UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis zawarto w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa komputerów typu All-in-One wraz z oprogramowaniem i akcesoriami - 7 szt. oraz dostawa zestawów komputerowych (stacja robocza) wraz z monitorami, oprogramowaniem i akcesoriami dla Wydziałów Geodezji - 7 szt.
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Część 1 obejmuje dostawę komputerów typu All-in-One wraz z oprogramowaniem i akcesoriami - 7 szt. oraz dostawę zestawów komputerowych (stacja robocza) wraz z monitorami, oprogramowaniem i akcesoriami dla Wydziału Geodezji - 7 szt. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia Zamawiający określił w załączniku nr 4 do SWZ - Arkusz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 5 do SWZ - wzór umowy. 4. UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis zawarto w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa testera do weryfikacji kabli sieci informatycznych
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Część 2 obejmuje dostawę testera do weryfikacji kabli sieci informatycznych - 1 szt. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia Zamawiający określił w załączniku nr 4 do SWZ - Arkusz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 5 do SWZ - wzór umowy. 4. UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis zawarto w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung