573257-2026 - Wettbewerb
Polen – Betrieb von Brücken und Tunneln – Utrzymanie drogowych i innych obiektów inżynierskich zlokalizowanych na terenie Gminy Lublin, będących w zarządzie ZDiTM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie drogowych i innych obiektów inżynierskich zlokalizowanych na terenie Gminy Lublin, będących w zarządzie ZDiTM
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje utrzymanie drogowych i innych obiektów inżynierskich zlokalizowanych na terenie Gminy Lublin, będących w zarządzie ZDiTM polegające na wykonaniu prac utrzymaniowych, konserwacyjnych, naprawczych i innych zmierzających do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa ruchu, przedłużenia czasu eksploatacji obiektów oraz poprawy ich estetyki. 2. Szczegółowy zakres prac określony jest w wycenie ofertowej – zał. nr 9 do SWZ. 3. Szczegółowy zakres, czas i kolejność realizacji prac ustalać będzie Zamawiający w oparciu o informacje własne, informacje od Wykonawcy wynikające z przejazdów patrolowych, zgłoszenia od użytkowników ulic, Straży Miejskiej, Policji, Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz zalecenia wynikające z przeglądów okresowych obiektów inżynierskich.
Interne KennungDZ-P.231.1.26.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712300 Betrieb von Brücken und Tunneln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45442200 Auftrag von Korrosionsschutzschichten, 45233280 Anbringen von Leitplanken, 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001