See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa główna i modyfikacja Symulatora Operatorów Broni Podwodnej CBM w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest naprawa główna i modyfikacja Symulatora Operatorów Broni Podwodnej CBM w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka.Głównym celem naprawy głównej i modyfikacji Symulatora Operatorów Broni Podwodnej jest przywrócenie pełnej sprawności symulatora, uzupełnienie jego możliwości w zakresie bojowego wykorzystania nowoczesnych systemów sonarowych, bezzałogowych pojazdów nawodnych i podwodnych w operacjach MCM oraz rozszerzenie możliwości symulatora w zakresie eksploatacji mostka nawigacyjnego z systemem Dynamicznego Pozycjonowania okręty. Symulator Operatorów Broni Podwodnej po zakończeniu naprawy głównej musi posiadać odtworzoną pełną sprawność techniczną tak w zakresie funkcjonowania (założeń szkoleniowych), jak i sprzętową, poprzez zastosowanie sprzętu i podzespołów odpowiadających obecnemu poziomowi zaawansowania technologicznego, umożliwiającą dalszą pracę symulatora.
Interne Kennung: 11/OiB/WT/6WOG/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212931 Entwicklung von Schulungssoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Naprawa główna i modyfikacja Symulatora Operatorów Broni Podwodnej CBM w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka.