573282-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – „Usługi związane z zimowym utrzymanie dróg, chodników, ciągów pieszych i parkingów gminnych” w ramach zadania pn. Zimowe utrzymanie miasta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługi związane z zimowym utrzymanie dróg, chodników, ciągów pieszych i parkingów gminnych” w ramach zadania pn. Zimowe utrzymanie miasta
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg, chodników, ciągów pieszych i parkingów gminnych. 2. Zakres usług obejmuje: 1) Ulice I kolejności zimowego utrzymania – zgodnie z wykazem wg załącznika nr 1 do wzoru umowy, 2) Ulice II kolejności zimowego utrzymania – zgodnie z wykazem wg załącznika nr 2 do wzoru umowy, 3) Ulice III kolejności zimowego utrzymania – zgodnie z wykazem wg załącznika nr 3 do wzoru umowy, 4) Ulice IV kolejności zimowego utrzymania – zgodnie z wykazem wg załącznika nr 4 do wzoru umowy, 5) Chodniki do odśnieżania i posypywania, chodniki do posypywania piaskiem (tereny zielone), parkingi do odśnieżania i posypywania, zgodnie z wykazem wg załącznika nr 5 do wzoru umowy, 6) Zakup, montaż i demontaż, bieżące utrzymanie i konserwacja oraz magazynowanie zasłon przeciwśnieżnych - zgodnie z wykazem wg załącznika nr 6 do wzoru umowy, 7) Rozstawienie i obsługa koksowników – 8 szt. zgodnie z wykazem wg załącznika nr 7 do wzoru umowy. 3. Wykonawca będzie realizował przedmiot umowy przy użyciu pojazdów ciężarowych wskazanych do realizacji zamówienia o DMC powyżej 3,5 t spełniających wymagania w zakresie normy emisji spalin co najmniej EURO 5 oraz minimum EURO 6 w przypadku zadeklarowania takich pojazdów w ofercie. 4. Szczegółowy zakres zamówienia określa wzór umowy wraz z załącznikami stanowiące załączniki do SWZ. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ i jej załącznikami i zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w nich opisanych.
Interne KennungZP.271.2.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg, chodników, ciągów pieszych i parkingów gminnych. 2. Zakres usług obejmuje: 1) Ulice I kolejności zimowego utrzymania – zgodnie z wykazem wg załącznika nr 1 do wzoru umowy, 2) Ulice II kolejności zimowego utrzymania – zgodnie z wykazem wg załącznika nr 2 do wzoru umowy, 3) Ulice III kolejności zimowego utrzymania – zgodnie z wykazem wg załącznika nr 3 do wzoru umowy, 4) Ulice IV kolejności zimowego utrzymania – zgodnie z wykazem wg załącznika nr 4 do wzoru umowy, 5) Chodniki do odśnieżania i posypywania, chodniki do posypywania piaskiem (tereny zielone), parkingi do odśnieżania i posypywania, zgodnie z wykazem wg załącznika nr 5 do wzoru umowy, 6) Zakup, montaż i demontaż, bieżące utrzymanie i konserwacja oraz magazynowanie zasłon przeciwśnieżnych zgodnie z wykazem wg załącznika nr 6 do wzoru umowy, 7) Rozstawienie i obsługa koksowników – 8 szt. zgodnie z wykazem wg załącznika nr 7 do wzoru umowy. 3. Wykonawca będzie realizował przedmiot umowy przy użyciu pojazdów ciężarowych wskazanych do realizacji zamówienia o DMC powyżej 3,5 t spełniających wymagania w zakresie normy emisji spalin co najmniej EURO 5 oraz minimum EURO 6 w przypadku zadeklarowania takich pojazdów w ofercie. 4. Szczegółowy zakres zamówienia określa wzór umowy wraz z załącznikami stanowiące załączniki do SWZ. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ i jej załącznikami i zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w nich opisanych.