573284-2026 - Ergebnis
Tschechien – Gaschromatografen – Dodání 4 souborů plynových chromatografů ve dvoukanálové konfiguraci s detekcí FID a MS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodání 4 souborů plynových chromatografů ve dvoukanálové konfiguraci s detekcí FID a MS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka laboratorní techniky – 4 ks souborů plynových chromatografů ve dvoukanálové konfiguraci s detekcí FID a MS s autosamplerem s řídící a vyhodnocovací jednotkou a programovým vybavením včetně MS knihoven a dalším příslušenstvím tvořícím celý funkční technologický celek a spotřebním materiálem pro uvedení do provozu pro účely zkoušení v celně technické laboratoři.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem veřejné zakázky je dodávka laboratorní techniky – 4 ks souborů plynových chromatografů ve dvoukanálové konfiguraci s detekcí FID a MS s autosamplerem s řídící a vyhodnocovací jednotkou a programovým vybavením včetně MS knihoven a dalším příslušenstvím tvořícím celý funkční technologický celek a spotřebním materiálem pro uvedení do provozu pro účely zkoušení v celně technické laboratoři.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432210 Gaschromatografen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung31459/2025-900000-10010