573286-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Medizinische Verbrauchsartikel – MATERIALE SANITARE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MATERIALE SANITARE
Beschreibung: Achiziție publica pentru atribuirea unui acord cadru de furnizare MATERIALE SANITARE pentru o perioada de 2 ani, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini. 1 ALEZE CU ELASTIC 2 BANDAJ TRIUNGHIULAR 3 BANDAJ HEMOSTATIC COMPRESIV 4 BUJIE INTUBAȚIE DIFICILĂ 5 FILTRU ASPIRATOR BOSCAROL 6 FILTRU ASPIRATOR WEINMANN ACUVAC 7 FILTRU ASPIRATOR WEINAMN ACUVAC 8 GAROU ELASTIC CU CATARAMĂ 9 GAROU JONCȚIONAL HEMOSTATIC PENTRU EXTREMITĂȚI 10 ADAPTOR DE UNICA FOLOSINTA PENTRUSENZOR CO2 11 TUBULATURA VENTILATOR WEINMAN MEDUMAT STANDARD 2 UF Adult 12 TESTE ALCOLEMIE Cutie x15 bandelete 13 SONDA BLACK MORE 14 SONDĂ NAZOGASTRICĂ 15 KIT TRAHEOSTOMA 16 TEACA PT LAME VIDEOLARINGOSCOP 17 MANER CU LAMA PENTRU VIDEOLARINGOSCOP 18 SET SONDAJ URINAR 19 SET CATETER VENOS CENTRAL DUBLU LUMEN 20 GEL PENTRU ECOGRAFIE 21 TUBULATURA VENTILATOR ZOLL REUTILIZABILĂ Adult 22 TUBULATURA VENTILATOR ZOLL UF Adult 23 TUBULATURA VENTILATOR OXYLOC DRAGER Adult/PED REUTILIZABIL 24 FILTRU IGIENĂ AER PENTRU VENTILATOR WEINMANN MEDUMAT STANDARD 2 PRO 25 TUBULATURA VENTILATOR WEINMAN MEDUMAT STANDARD 2 Reutilizabil Adult
Interne Kennung: Nr procedura 330,7489169_2026_PAAPD1595376 pozitia 64
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ALEZE CU ELASTIC
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 93000 buc
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33772000 Einweg-Papierartikel
Los: LOT-0002
Titel: BANDAJ TRIUNGHIULAR
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 400 buc
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: BANDAJ HEMOSTATIC COMPRESIV
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 200 buc
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: BUJIE INTUBAȚIE DIFICILĂ
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 100 buc
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: FILTRU ASPIRATOR BOSCAROL
Beschreibung: In conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 300 buc
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: FILTRU ASPIRATOR WEINMANN ACUVAC
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 300 buc
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: FILTRU ASPIRATOR WEINAMN ACUVAC
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 1000 buc
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: GAROU ELASTIC CU CATARAMĂ
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: GAROU JONCȚIONAL HEMOSTATIC PENTRU EXTREMITĂȚI
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: ADAPTOR DE UNICA FOLOSINTA PENTRU SENZOR CO2
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 1500 buc
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: TUBULATURA VENTILATOR WEINMAN MEDUMAT STANDARD 2 UF Adult
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157800 Sauerstoffzufuhranlage
Los: LOT-0012
Titel: TESTE ALCOLEMIE Cutie x15 bandelete
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 30 cutii
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: SONDA BLACK MORE
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 50 buc
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: SONDĂ NAZOGASTRICĂ
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 30 buc
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: KIT TRAHEOSTOMA
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 20 buc
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: TEACA PT LAME VIDEOLARINGOSCOP
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: MANER CU LAMA PENTRU VIDEOLARINGOSCOP
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: SET SONDAJ URINAR
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: SET CATETER VENOS CENTRAL DUBLU LUMEN
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: GEL PENTRU ECOGRAFIE
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: TUBULATURA VENTILATOR ZOLL REUTILIZABILĂ Adult
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 20buc
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: TUBULATURA VENTILATOR ZOLL UF Adult
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: TUBULATURA VENTILATOR OXYLOC DRAGER Adult/PED REUTILIZABIL
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 5 buc
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: FILTRU IGIENĂ AER PENTRU VENTILATOR WEINMANN MEDUMAT STANDARD 2 PRO
Beschreibung: În conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 500 buc
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: TUBULATURA VENTILATOR WEINMAN MEDUMAT STANDARD 2 Reutilizabil Adult
Beschreibung: In conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Cantitatea maximă estimata acord cadru 20 buc
Interne Kennung: 25