See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów zielonych gromadzonych w workach z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, z podziałem na 2 zadania
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów zielonych o kodzie 20 02 01 z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków gromadzonych w workach oraz świątecznych drzewek choinkowych i transport odpadów do kompostowni zlokalizowanej w Krakowie przy ul. Krzemienieckiej 40, a także zakup oraz dostarczanie worków do gromadzenia odpadów zielonych oraz odbiór gałęzi wg wskazań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 a) – 1 c) do SWZ. 3. Miejscem świadczenia usługi jest Gmina Miejska Kraków. 4. Podział przedmiotu zamówienia na części: Zamawiający dopuszcza składanie oferty częściowych na poszczególne części (zadania) z tym zastrzeżeniem, iż Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną część (zadanie). Część nr 1 (Zadanie nr 1) obejmuje obszar Dzielnic IV, V, VI, VII. Część nr 2 (Zadanie nr 2) obejmuje obszar Dzielnic XI, XII, XIII. 5. Kluczowe zadania: Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Przez kluczowe zadania, o których mowa w zdaniu poprzednim, Zamawiający rozumie wszelkie prace za wyjątkiem odbioru gałęzi wg wskazań Zamawiającego oraz dostarczania (dystrybucji) worków do gromadzenia odpadów zielonych. 6. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: od daty podpisania umowy (lecz nie wcześniej niż od 01. 01. 2025 r.) do 31. 12. 2025 r. – z zastrzeżeniem postanowień zawartych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 628149-2024
Interne Kennung: TZ/TT/23/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport odpadów zielonych gromadzonych w workach z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, z podziałem na 2 zadania - zadanie 1
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów zielonych o kodzie 20 02 01 z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków gromadzonych w workach oraz świątecznych drzewek choinkowych i transport odpadów do kompostowni zlokalizowanej w Krakowie przy ul. Krzemienieckiej 40, a także zakup oraz dostarczanie worków do gromadzenia odpadów zielonych oraz odbiór gałęzi wg wskazań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 a) – 1 c) do SWZ. 3. Miejscem świadczenia usługi jest Gmina Miejska Kraków. 4. Podział przedmiotu zamówienia na części: Zamawiający dopuszcza składanie oferty częściowych na poszczególne części (zadania) z tym zastrzeżeniem, iż Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną część (zadanie). Część nr 1 (Zadanie nr 1) obejmuje obszar Dzielnic IV, V, VI, VII. 5. Kluczowe zadania: Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Przez kluczowe zadania, o których mowa w zdaniu poprzednim, Zamawiający rozumie wszelkie prace za wyjątkiem odbioru gałęzi wg wskazań Zamawiającego oraz dostarczania (dystrybucji) worków do gromadzenia odpadów zielonych. 6. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: od daty podpisania umowy (lecz nie wcześniej niż od 01. 01. 2025 r.) do 31. 12. 2025 r. – z zastrzeżeniem postanowień zawartych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: TZ/TT/23/2024 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i transport odpadów zielonych gromadzonych w workach z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, z podziałem na 2 zadania - zadanie 2
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów zielonych o kodzie 20 02 01 z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków gromadzonych w workach oraz świątecznych drzewek choinkowych i transport odpadów do kompostowni zlokalizowanej w Krakowie przy ul. Krzemienieckiej 40, a także zakup oraz dostarczanie worków do gromadzenia odpadów zielonych oraz odbiór gałęzi wg wskazań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 a) – 1 c) do SWZ. 3. Miejscem świadczenia usługi jest Gmina Miejska Kraków. 4. Podział przedmiotu zamówienia na części: Zamawiający dopuszcza składanie oferty częściowych na poszczególne części (zadania) z tym zastrzeżeniem, iż Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną część (zadanie). Część nr 2 (Zadanie nr 2) obejmuje obszar Dzielnic XI, XII, XIII. 5. Kluczowe zadania: Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Przez kluczowe zadania, o których mowa w zdaniu poprzednim, Zamawiający rozumie wszelkie prace za wyjątkiem odbioru gałęzi wg wskazań Zamawiającego oraz dostarczania (dystrybucji) worków do gromadzenia odpadów zielonych. 6. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: od daty podpisania umowy (lecz nie wcześniej niż od 01. 01. 2025 r.) do 31. 12. 2025 r. – z zastrzeżeniem postanowień zawartych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: TZ/TT/23/2024 - część 2