573295-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – Cyklostezka v úseku ul. F. Halase – Lávka přes Novohradskou ulici – ul. U Dráhy, Č. Budějovice - zpracování PD
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCyklostezka v úseku ul. F. Halase – Lávka přes Novohradskou ulici – ul. U Dráhy, Č. Budějovice - zpracování PD
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky pod názvem „Cyklostezka v úseku ul. F. Halase – Lávka přes Novohradskou ulici – ul. U Dráhy, Č. Budějovice“ - zpracování PD“ je vypracování projektové dokumentace pro povolení záměru včetně zajištění inženýrské činnosti pro vydání povolení záměru, dále vypracování projektové dokumentace pro provedení záměru včetně soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (detailní položky) a oceněného tohoto soupisu prací a rovněž výkon dozoru projektanta při realizaci Řešený úsek je součástí, resp. vychází ze studie „Cyklostezka L. M. Pařízka – U Dráhy Č. Budějovice“ Trasa je vedena po nových cyklostezkách nebo po stávajících komunikacích. V úseku mezi ulicemi Fr. Halase a Novohradská vede stezka podél protihlukové stěny. Překonání Novohradské ulice je navrženo pomocí lávky. Stezka od Novohradské ulice je vedena mezi stávající zástavbou a železniční tratí k vjezdu do areálu společnosti EDIKT a.s., kde je navržena i úprava příjezdu ke stávajícím garážím. Celá akce vychází ze studie „Cyklostezka L. M. Pařízka – U Dráhy Č. Budějovice“, ale zpracování projektové dokumentace a následně i realizace bude probíhat po etapách, z toho důvodu jsou ve studii navržena provizorní ukončení cyklostezky, a to u křižovatky ulic F. Halase - Ant. Janouška (u garáží) a u křižovatky ul. U Dráhy – ul. Ant. Janouška. V úseku od Novohradské ulice je v souběhu s cyklostezkou navrženo vedení – horkovod společnosti Teplárna České Budějovice a. s. Je nutné obě Je nutné stavby, resp. projekty zkoordinovat, aby v budoucnu nové vedení nebránilo realizaci cyklostezky a nebylo nutné s tímto vedením – horkovodem jakkoli manipulovat nebo jej překládat. Rovněž je nutné zkoordinovat hloubkové uložení tohoto vedení. Cyklostezka je navržena v šířce 3,0m, aby v případě budoucích požadavků umožňovala zařazení do kategorie stezky pro smíšený provoz. Podél stezky je navrženo zábradlí o výšce 1,3 m. Stezka v celém svém rozsahu by měla bude osvětlena veřejným osvětlením. Při stavbě dojde k zásahu do vzrostlé zeleně, kterou bude nutno pokácet. V rámci navazující projektové dokumentace bude určeno rozmístění náhradní výsadby a stanoven druh této výsadby. V rámci studie není řešen celý rozsah stavby. Nejsou vyneseny terénní úpravy (násypy, zářezy) a rovněž není stanoven rozsah opěrných zdí. Dále není řešen rozsah přeložek stávajících inženýrských sítí. Záborové elaboráty bude možné provést až po zpracování projektové dokumentaci, kdy bude jasný přesný rozsah záborů. Podkladem pro zpracování projektové dokumentace bude: • Studie pod názvem „Cyklostezka L. M. Pařízka – U Dráhy Č. Budějovice“ z 05/2024 • Zpracovatelem studie je ROADPROJEKT s.r.o., Čechova 1467/59a, 370 01 České Budějovice, IČO:066 33 668 Zpracovatelem části studie SO 201 „Lávka přes Novohradskou ulici“ je HBP s. r. o., Čechova 59, 370 01 České Budějovice, IČO: 260 87 677. Součástí prací je také: • Projektová příprava: - zabezpečení všech vstupních podkladů - geodetické zaměření - geologický průzkum - veškeré další průzkumy a zaměření, které projektant předpokládá na základě svých odborných zkušeností - z důvodu kategorizace odfrézované části vozovky bude součástí rozbor asfaltu - zpracování DIO • projednávání projektové dokumentace ve všech stupních se správci (majiteli) dotčených inženýrských sítí, včetně příslušných odborů Magistrátu města České Budějovice), a následné zapracování jejich požadavků do projektové dokumentace včetně Policie ČR-DI • projednání projektové dokumentace s vlastníky pozemků v případě, že pozemky, na kterých se bude stavba nacházet, nejsou ve vlastnictví města a zajištění jejich souhlasu se stavbou • zajištění vydání příslušných rozhodnutí či jiných opatření orgánů veřejné správy pro realizaci stavby v rozsahu dle požadovaných stupňů PD dle smlouvy • spolupráce se zadavatelem při vyhodnocení výběrového řízení na vlastního zhotovitele stavby. • součinnost při tvorbě zadávací dokumentace a posuzování a hodnocení nabídek • kontrola rozpočtů účastníků zadávacího řízení veřejné zakázky na realizaci stavby dle pokynů objednatele • zpracování odpovědi na žádosti o vysvětlení projektové dokumentace pro provedení stavby, a to vždy do 3 pracovních dnů ode dne, kdy bude ze strany objednatele žádost o poskytnutí dodatečné informace postoupena Konkrétně se jedná o stavbu označenou jako „Cyklostezka v úseku ul. F. Halase – Lávka přes Novohradskou ulici – ul. U Dráhy, Č. Budějovice“ - zpracování PD“, která zahrnuje: • Novostavbu stezky. • Novostavbu lávky přes Novohradskou ul. • Případnou rekonstrukci, popř. úpravy stavbou dotčených ploch (komunikace a chodníků). • Úprava= nové připojení garáží společnosti EDIKT a. s. řešení možné problematiky: - Koordinace s novými investicemi navazujícími na toto zájmové území, a to jak realizovanými či ve výhledu – např. realizace plánovaných úprav jednotlivých správců sítí - Lávka přes Novohradskou ulici je vedena podél obytných domů cca v úrovni oken – případné řešení námitek majitelů nemovitostí. • Nové veřejné osvětlení v rozsahu celé stavby s napojením kabelů od nejbližšího vedení veřejného osvětlení. Použita budou LED svítidla. • Případné přeložky inženýrských sítí vyvolané touto akcí budou součástí projektu pro povolení záměru a budou projednány s jejich správci (majiteli). • koordinace souběhu cyklostezky s nově budovaným horkovodem, jde o vedení společnosti Teplárna České Budějovice a.s. Je nutné obě stavby zkoordinovat, aby v budoucnu nové vedení horkovodu nebránilo realizaci lávky a cyklostezky a nebylo nutné vedení překládat. • Vyhodnocení únosnosti stávajících opěrných zdí, podél kterých je stezka navržena. V některých úsecích bude stezka vedena v násypu, kde lze předpokládat řešení opěrných zídek nebo ztužených svahů apod.
Interne Kennung24239
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky pod názvem „Cyklostezka v úseku ul. F. Halase – Lávka přes Novohradskou ulici – ul. U Dráhy, Č. Budějovice“ - zpracování PD“ je vypracování projektové dokumentace pro povolení záměru včetně zajištění inženýrské činnosti pro vydání povolení záměru, dále vypracování projektové dokumentace pro provedení záměru včetně soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (detailní položky) a oceněného tohoto soupisu prací a rovněž výkon dozoru projektanta při realizaci Řešený úsek je součástí, resp. vychází ze studie „Cyklostezka L. M. Pařízka – U Dráhy Č. Budějovice“ Trasa je vedena po nových cyklostezkách nebo po stávajících komunikacích. V úseku mezi ulicemi Fr. Halase a Novohradská vede stezka podél protihlukové stěny. Překonání Novohradské ulice je navrženo pomocí lávky. Stezka od Novohradské ulice je vedena mezi stávající zástavbou a železniční tratí k vjezdu do areálu společnosti EDIKT a.s., kde je navržena i úprava příjezdu ke stávajícím garážím. Celá akce vychází ze studie „Cyklostezka L. M. Pařízka – U Dráhy Č. Budějovice“, ale zpracování projektové dokumentace a následně i realizace bude probíhat po etapách, z toho důvodu jsou ve studii navržena provizorní ukončení cyklostezky, a to u křižovatky ulic F. Halase - Ant. Janouška (u garáží) a u křižovatky ul. U Dráhy – ul. Ant. Janouška. V úseku od Novohradské ulice je v souběhu s cyklostezkou navrženo vedení – horkovod společnosti Teplárna České Budějovice a. s. Je nutné obě Je nutné stavby, resp. projekty zkoordinovat, aby v budoucnu nové vedení nebránilo realizaci cyklostezky a nebylo nutné s tímto vedením – horkovodem jakkoli manipulovat nebo jej překládat. Rovněž je nutné zkoordinovat hloubkové uložení tohoto vedení. Cyklostezka je navržena v šířce 3,0m, aby v případě budoucích požadavků umožňovala zařazení do kategorie stezky pro smíšený provoz. Podél stezky je navrženo zábradlí o výšce 1,3 m. Stezka v celém svém rozsahu by měla bude osvětlena veřejným osvětlením. Při stavbě dojde k zásahu do vzrostlé zeleně, kterou bude nutno pokácet. V rámci navazující projektové dokumentace bude určeno rozmístění náhradní výsadby a stanoven druh této výsadby. V rámci studie není řešen celý rozsah stavby. Nejsou vyneseny terénní úpravy (násypy, zářezy) a rovněž není stanoven rozsah opěrných zdí. Dále není řešen rozsah přeložek stávajících inženýrských sítí. Záborové elaboráty bude možné provést až po zpracování projektové dokumentaci, kdy bude jasný přesný rozsah záborů. Podkladem pro zpracování projektové dokumentace bude: • Studie pod názvem „Cyklostezka L. M. Pařízka – U Dráhy Č. Budějovice“ z 05/2024 • Zpracovatelem studie je ROADPROJEKT s.r.o., Čechova 1467/59a, 370 01 České Budějovice, IČO:066 33 668 Zpracovatelem části studie SO 201 „Lávka přes Novohradskou ulici“ je HBP s. r. o., Čechova 59, 370 01 České Budějovice, IČO: 260 87 677. Součástí prací je také: • Projektová příprava: - zabezpečení všech vstupních podkladů - geodetické zaměření - geologický průzkum - veškeré další průzkumy a zaměření, které projektant předpokládá na základě svých odborných zkušeností - z důvodu kategorizace odfrézované části vozovky bude součástí rozbor asfaltu - zpracování DIO. • projednávání projektové dokumentace ve všech stupních se správci (majiteli) dotčených inženýrských sítí, včetně příslušných odborů Magistrátu města České Budějovice), a následné zapracování jejich požadavků do projektové dokumentace včetně Policie ČR-DI • projednání projektové dokumentace s vlastníky pozemků v případě, že pozemky, na kterých se bude stavba nacházet, nejsou ve vlastnictví města a zajištění jejich souhlasu se stavbou • zajištění vydání příslušných rozhodnutí či jiných opatření orgánů veřejné správy pro realizaci stavby v rozsahu dle požadovaných stupňů PD dle smlouvy • spolupráce se zadavatelem při vyhodnocení výběrového řízení na vlastního zhotovitele stavby. • součinnost při tvorbě zadávací dokumentace a posuzování a hodnocení nabídek • kontrola rozpočtů účastníků zadávacího řízení veřejné zakázky na realizaci stavby dle pokynů objednatele • zpracování odpovědi na žádosti o vysvětlení projektové dokumentace pro provedení stavby, a to vždy do 3 pracovních dnů ode dne, kdy bude ze strany objednatele žádost o poskytnutí dodatečné informace postoupena Konkrétně se jedná o stavbu označenou jako „Cyklostezka v úseku ul. F. Halase – Lávka přes Novohradskou ulici – ul. U Dráhy, Č. Budějovice“ - zpracování PD“, která zahrnuje: • Novostavbu stezky. • Novostavbu lávky přes Novohradskou ul. • Případnou rekonstrukci, popř. úpravy stavbou dotčených ploch (komunikace a chodníků). • Úprava= nové připojení garáží společnosti EDIKT a. s. řešení možné problematiky: - Koordinace s novými investicemi navazujícími na toto zájmové území, a to jak realizovanými či ve výhledu – např. realizace plánovaných úprav jednotlivých správců sítí - Lávka přes Novohradskou ulici je vedena podél obytných domů cca v úrovni oken – případné řešení námitek majitelů nemovitostí. • Nové veřejné osvětlení v rozsahu celé stavby s napojením kabelů od nejbližšího vedení veřejného osvětlení. Použita budou LED svítidla. • Případné přeložky inženýrských sítí vyvolané touto akcí budou součástí projektu pro povolení záměru a budou projednány s jejich správci (majiteli). • koordinace souběhu cyklostezky s nově budovaným horkovodem, jde o vedení společnosti Teplárna České Budějovice a.s. Je nutné obě stavby zkoordinovat, aby v budoucnu nové vedení horkovodu nebránilo realizaci lávky a cyklostezky a nebylo nutné vedení překládat. • Vyhodnocení únosnosti stávajících opěrných zdí, podél kterých je stezka navržena. V některých úsecích bude stezka vedena v násypu, kde lze předpokládat řešení opěrných zídek nebo ztužených svahů apod.