See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2022–2030 m. plėtros programos valdytojos Aplinkos ministerijos aplinkos apsaugos ir klimato kaitos valdymo plėtros programos priemonių, susijusių su žiedinės ekonomikos tikslų pasiekimu, vertinimas
Beschreibung: Siekiant užtikrinti 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos aplinkos apsaugos ir klimato kaitos valdymo plėtros programoje numatytos pažangos priemonės „Skatinti atliekų perdirbimą ir antrinių žaliavų naudojimą“ finansavimo veiksmingumą, būtina įvertinti plėtros programos atitiktį aktualiems rinkos poreikiams, ES strateginiams tikslams bei geopolitiniams iššūkiams. Svarbu nustatyti, ar suplanuotos investicijos šioje srityje yra pakankamos ir padės užtikrinti vietinės atliekų perdirbimo pramonės plėtrą, veiksmingą atliekų perdirbimą, aprūpinant vietos pramonę kokybiškomis antrinėmis žaliavomis, mažinant priklausomybę nuo importuojamų ir iškastinių žaliavų. Siekiant nurodytų tikslų būtina identifikuoti jų įgyvendinimo spragas ir pateikti pagrįstas rekomendacijas dėl tolimesnių politinių veiksmų. Tuo tikslu reikalinga atlikti plėtros programos priemonių, susijusių su žiedinės ekonomikos tikslų pasiekimu, vertinimą ir pateikti rekomendacijas. Paslaugos turi būti suteiktos per 12 (dvylika) mėnesių nuo Sutarties įsigaliojimo dienos.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0