2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstencontract voor het uitvoeren van 1ste en 2de lijn onderhoudsactiviteiten op veiligheidsscreening apparatuur te Brussels Airport
Beschreibung: Raamovereenkomst met een basisduurtijd van 5 jaar, en eenmaal verlengbaar met 2 jaar en een tweede maal verlengbaar met 1 jaar, inzake het beheer van veiligheidsscreening apparatuur zijnde voornamelijk het volgende: • Een 24/7 aanwezigheid op de site verzekeren om onmiddellijke eerstelijnsinterventies mogelijk te maken. • Het plannen en uitvoeren van preventief en correctief onderhoud zoals aan ETD-, LED-, WTMD- en SAMD-veiligheidsscreening apparatuur (eerste en tweede lijn). • Het plannen en uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan röntgenscanners voor personeels- en passagiersbagage (eerste en tweede lijn). • Het plannen en uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan röntgenscanners voor Out of Gauge (OOG) bagage (eerste en tweede lijn). • Het uitvoeren van interventies op HBS-röntgenscanners en het centrale matrixsysteem (eerste lijn). • Het beheren van de voorraad reserveonderdelen die eigendom zijn van Brussels Airport Company (BAC). • Het beheren van de voorraad operationele verbruiksgoederen die eigendom zijn van BAC. • Het uitvoeren van eerste- en tweedelijnsinterventies op alle security screening-gerelateerde veldhardware (werkstations, operatorstations voor zowel HBS als remote screening) binnen het domein van System Engineering.
Interne Kennung: BAC/2026/062
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50413000 Reparatur und Wartung von Kontrollgeräten, 34960000 Flughafengeräte, 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten, 35121000 Sicherheitsausrüstung, 35124000 Metalldetektoren, 51221000 Installation von automatischen Check-in-Einrichtungen auf Flughäfen, 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden, 38546100 Geräte zum Aufspüren von Bomben, 38581000 Kofferdurchleuchtungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BAC/2026/062 - 1
Interne Kennung: 1