573302-2026 - Wettbewerb
Polen – Schiffe und Boote – Dostawa łodzi typu RIB na wyposażenie jednostki pływającej Kontroler 19.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa łodzi typu RIB na wyposażenie jednostki pływającej Kontroler 19.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowej łodzi patrolowej typu RIB klasy *bKM IV dalej „łodzi” z pozostałym kompletnym wyposażeniem stanowiącym funkcjonalną całość na potrzeby Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego. Łódź przeznaczona jest na wyposażenie jednostki pływającej Kontroler 19 we Władysławowie, do kontroli akwenów wodnych, prowadzenia inspekcji jednostek rybackich oraz kontroli połowów rekreacyjnych prowadzonych na wodach morskich, strefy do 6 NM od linii podstawowej Morza Bałtyckiego i do 3 NM od statku bazy. 2. Przedmiot umowy obejmuje m. in.: 1) wykonanie oraz dostawę kompletnej łodzi do portu Władysławowo, zgodnej funkcjonalnie z jej przeznaczeniem z punktu widzenia celu przedmiotu zamówienia; 2) dostawę kompletnej dokumentacji łodzi zgodnie z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy (tj. karty gwarancyjne, DTR, instrukcje obsługi urządzeń w języku polskim oraz inne dokumenty wymagane przepisami prawa, w tym potwierdzające oznakowanie CE (certyfikat zgodności UE/WE lub równoważny); 3) sprawdzenie zgodności wykonania łodzi z umową i SWZ, w tym co do jakości wykonania, funkcjonowania poszczególnych systemów i urządzeń, zgodności ilościowej wymaganego wyposażenia (np. środków ratunkowych), w szczególności przeprowadzenie rozruchu technicznego i prób kontrolnych pływania na podstawie opracowanego przez Wykonawcę „Programu prób morskich“ uzgodnionego z Zamawiającym, 4) sprawdzenie poprawności i spójności działania wszystkich urządzeń, oprzyrządowania i systemów łodzi bez zakłóceń, 5) przeprowadzenie przeszkolenia załogi z obsługi łodzi jak w ust. 13; 6) odbiór łodzi przez uznane towarzystwo klasyfikacyjne (Klasyfikatora).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34500000 Schiffe und Boote
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungBAG.26.3.2026.ZAP
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34521000 Spezialboote
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy