See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona mienia i utrzymanie czystości w MPO Spółka z o.o. w Krakowie
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest ochrona mienia i utrzymanie czystości w MPO Spółka z o. o. w Krakowie. Opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: a) ochrona obiektów - nr 1 a) do SWZ; b) utrzymanie czystości - nr 1 b) do SWZ. 2. Miejscem świadczenia usługi: a) Baza MPO Spółka z o.o. przy ul. Nowohuckiej 1 w Krakowie; b) Zbiorczy Punkt Gromadzenia Odpadów LAMUSOWNIA; c) Baza MPO Spółka z o.o. przy ul. Barskiej 12 w Krakowie; d) Centrum Ekologiczne Barycz przy ul. Krzemienieckiej 40 w Krakowie; e) Centrum Recyklingu Odpadów Komunalnych przy ul. Igołomskiej 17a w Krakowie. 3. TERMIN WYKONANIA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA : 12 miesięcy od daty podpisania umowy - z zastrzeżeniem zmian, o których mowa w zał. nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 539279-2024
Interne Kennung: TZ/TT/21/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest ochrona mienia i utrzymanie czystości w MPO Spółka z o. o. w Krakowie. Opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: a) ochrona obiektów - nr 1 a) do SWZ; b) utrzymanie czystości - nr 1 b) do SWZ. 2. Miejscem świadczenia usługi: a) Baza MPO Spółka z o.o. przy ul. Nowohuckiej 1 w Krakowie; b) Zbiorczy Punkt Gromadzenia Odpadów LAMUSOWNIA; c) Baza MPO Spółka z o.o. przy ul. Barskiej 12 w Krakowie; d) Centrum Ekologiczne Barycz przy ul. Krzemienieckiej 40 w Krakowie; e) Centrum Recyklingu Odpadów Komunalnych przy ul. Igołomskiej 17a w Krakowie. 3. TERMIN WYKONANIA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: 12 miesięcy od daty podpisania umowy - z zastrzeżeniem zmian, o których mowa w zał. nr 2 do SWZ.