See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Доставка на природен газ за отопление на сградния фонд на ОУ Антим I находящо се на ул.Дунав 16 гр.Балчик
Beschreibung: Доставка на природен газ за стопански нужди за обект/обекти на Възложителя, включваща периодични доставки съобразно действителното потребление и заявените количества. Доставката се извършва до мястото на потребление чрез съществуващата газоразпределителна мрежа, при качество и технически характеристики съгласно действащата нормативна уредба. Количествата природен газ се отчитат чрез средствата за търговско измерване. Срокът за изпълнение на договора е 12 месеца.
Interne Kennung: 274188
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Доставка на природен газ за стопански нужди за обект на Възложителя, находящ се на територията на гр. Балчик. Доставката включва осигуряване на природен газ в количества, съобразени с действителното потребление и договорените месечни и тримесечни спецификации. Доставяният природен газ следва да отговаря на изискванията за качество и химически състав съгласно действащата нормативна уредба. Количествата се измерват чрез средства за търговско измерване и се отчитат ежемесечно. Срокът на договора е 1 (една) година.