2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOMOV PRO SENIORY KRALUPY NAD VLTAVOU - PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v projektových činnostech pro účely realizace stavby/projektu „DOMOV PRO SENIORY KRALUPY NAD VLTAVOU - PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE“ v rozsahu a fázích: I. zaměření a zpracování dokumentace skutečného stavu budov a budoucího staveniště • Geodetické zaměření stávajících budov a přiléhajícího areálu (Zaměření objektu laserovým 3D skenerem s možností doměření specifických míst pomocí laserového dálkoměru. Výstupem tohoto měření bude 3D model stávajícího stavu zachovávaných objektů. Bourané objekty postačí zaměřit laserovým dálkoměrem a následně dokumentaci vytvořit ve 2D.) • Stavebně technický průzkum stávajících budov včetně průzkumu jejich založení • Průzkum výskytu azbestu a jiných nebezpečných látek • Inženýrsko-geologický a hydrogeologický průzkum včetně nálevových zkoušek • Radonový průzkum • Dendrologický průzkum • Průzkum pro návrh vrtů pro tepelná čerpadla včetně provedení průzkumného vrtu. II. zpracování dokumentace pro odstranění stávajících staveb a zajištění vyjádření a stanovisek DOSS a správců sítí k Dokumentaci pro odstranění stavby a podání žádosti o povolení k odstranění stavby; III. zpracování dokumentace pro povolení stavby, včetně veřejnoprávního projednání (zhotovitel zajistí prezentaci díla v rámci konání zastupitelstva města) a získání příslušného rozhodnutí v právní moci; IV. zpracování dokumentace pro provádění stavby pro výběr zhotovitele včetně soupisu prací dle vyhlášky č. 169/2016 S., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a kontrolního rozpočtu stavby; U celého soupisu prací stavby bude použit odkaz na cenovou soustavu podle § 11 vyhlášky. Zhotovitel stanoví v projektové dokumentaci pro provádění stavby technické podmínky (požadavky na vlastnosti předmětu plnění) v souladu s ustanovením § 89 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. V. výkon autorského dozoru projektanta dle § 14 písm. h) a § 155 písm. d) zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, po dobu výstavby. Výkon autorského dozoru projektanta bude vykonáván průběžně a bude zahrnovat veškeré činnosti vyhrazené autorskému dozoru projektanta dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon. Strany sjednávají, že předmět výkonu autorského dozoru projektanta bude zahrnovat alespoň tyto činnosti: • účast na jednáních mezi objednatelem a zhotovitelem stavby; • kontrolu dodržení dokumentace s přihlédnutím k podmínkám určeným stavebním povolením, s poskytováním vysvětlení potřebných pro plynulost výstavby; • účast na kontrolních dnech a kontrolních prohlídkách stavby, a to v rozsahu 1x týdně; • dohled nad odstraněním zjištěných vad a nedodělků apod. Předmětem plnění je vypracování projektové dokumentace pro výstavbu objektu domova pro seniory v místní části Lobeček, Kralupy nad Vltavou. Zadavatel stanovuje, že projektová dokumentace (její všechny stupně) musí být rozdělena na 2 části tak, aby bylo možné samostatně realizovat domov seniorů s kapacitou 77 lůžek a dále s možností přístavby domova se zvláštním režimem s kapacitou 31 lůžek. Ve studii se jedná o jižní trakt budovy.
Interne Kennung: KRA005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001