2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Leveren Cateringdiensten begraafplaats Zeister Bosrust
Beschreibung: Opdrachtgever is voornemens een Opdracht te verstrekken voor de levering van diensten op het gebied van cateringdiensten. De aanbesteding richt zich op het verkrijgen van een concessiehouder voor het verzorgen van de cateringdiensten in de horecaruimten op en rondom de begraafplaats Zeister Bosrust van de gemeente Zeist. 1.800.000,-
Interne Kennung: 2025-04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Leveren cateringdiensten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging