See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP/3/26 USŁUGA SERWISOWA NA WYKONANIE PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia wykonanie przeglądów okresowych urządzeń medycznych Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. w podziale na 110 zadań.
Vorherige Bekanntmachung: 266111-2026
Interne Kennung: DZP/3/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia wykonanie przeglądów okresowych urządzeń medycznych
Interne Kennung: ZADANIE 1
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2
Interne Kennung: ZADANIE 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3
Interne Kennung: ZADANIE 3
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE 4
Interne Kennung: ZADANIE 4
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE 5
Interne Kennung: ZADANIE 5
Los: LOT-0006
Titel: ZADANIE 6
Interne Kennung: ZADANIE 6
Los: LOT-0007
Titel: ZADANIE 7
Interne Kennung: ZADANIE 7
Los: LOT-0008
Titel: ZADANIE 8
Interne Kennung: ZADANIE 8
Los: LOT-0009
Titel: ZADANIE 9
Interne Kennung: ZADANIE 9
Los: LOT-0010
Titel: ZADANIE 10
Interne Kennung: ZADANIE 10
Los: LOT-0011
Titel: ZADANIE 11
Interne Kennung: ZADANIE 11
Los: LOT-0012
Titel: ZADANIE 12
Interne Kennung: ZADANIE 12
Los: LOT-0013
Titel: ZADANIE 13
Interne Kennung: ZADANIE 13
Los: LOT-0014
Titel: ZADANIE 14
Interne Kennung: ZADANIE 14
Los: LOT-0015
Titel: ZADANIE 15
Interne Kennung: ZADANIE 15
Los: LOT-0016
Titel: ZADANIE 16
Interne Kennung: ZADANIE 16
Los: LOT-0017
Titel: ZADANIE 17
Interne Kennung: ZADANIE 17
Los: LOT-0018
Titel: ZADANIE 18
Interne Kennung: ZADANIE 18
Los: LOT-0019
Titel: ZADANIE 19
Interne Kennung: ZADANIE 19
Los: LOT-0020
Titel: ZADANIE 20
Interne Kennung: ZADANIE 20