See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych - 50 zadań asortymentowych.
Interne Kennung: DZPZ.26.11.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zadanie 1 - 11 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zadanie 2 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zadanie 3 - 7 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zadanie 4 - 11 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Zadanie 5 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Zadanie 6 - 16 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Zadanie 7 - 26 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Zadanie 8 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Zadanie 9 - 12 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Zadanie 10 - 19 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Zadanie 11 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Zadanie 12 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Zadanie 13 - 3 pozycje asortymentowe.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: Zadanie 14 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Beschreibung: Zadanie 15 - 2 pozycje asortymentowe.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Zadanie 16 - 2 pozycje asortymentowe.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: Zadanie 17 - 2 pozycje asortymentowe.
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Zadanie 18 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: Zadanie 19 - 31 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: Zadanie 20 - 3 pozycje asortymentowe.
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: Zadanie 21 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: Zadanie 22 - 2 pozycje asortymentowe.
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: Zadanie 23 - 9 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: Zadanie 24 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Beschreibung: Zadanie 25 - 3 pozycje asortymentowe.
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Beschreibung: Zadanie 26 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Beschreibung: Zadanie 27 - 3 pozycje asortymentowe.
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Beschreibung: Zadanie 28 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29
Beschreibung: Zadanie 29 - 7 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30
Beschreibung: Zadanie 30 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31
Beschreibung: Zadanie 31 - 5 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32
Beschreibung: Zadanie 32 - 4 pozycje asortymentowe.
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33
Beschreibung: Zadanie 33 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34
Beschreibung: Zadanie 34 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35
Beschreibung: Zadanie 35 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36
Beschreibung: Zadanie 36 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37
Beschreibung: Zadanie 37 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38
Beschreibung: Zadanie 38 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 39
Beschreibung: Zadanie 39 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 40
Beschreibung: Zadanie 40 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41
Beschreibung: Zadanie 41 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 42
Beschreibung: Zadanie 42 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 43
Beschreibung: Zadanie 43 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 44
Beschreibung: Zadanie 44 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 45
Beschreibung: Zadanie 45 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie 46
Beschreibung: Zadanie 46 - 2 pozycje asortymentowe.
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie 47
Beschreibung: Zadanie 47 - 2 pozycje asortymentowe.
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie 48
Beschreibung: Zadanie 48 - 1 pozycja asortymentowa.
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie 49
Beschreibung: Zadanie 49 - 2 pozycje asortymentowe.
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 50
Beschreibung: Zadanie 50 - 1 pozycja asortymentowa.