573414-2025 - Wettbewerb
Polen – Technische Computerunterstützung – Świadczenie usług wsparcia technicznego dla Platformy Wirtualizacyjnej wraz z dostawą akcesoriów.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług wsparcia technicznego dla Platformy Wirtualizacyjnej wraz z dostawą akcesoriów.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług wsparcia technicznego dla Platformy Wirtualizacyjnej wraz z dostawą akcesoriów”. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 7 do Formularza oferty. 9. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: 9.1. W terminie maksymalnie do 3 Dni Roboczych, licząc od dnia zawarcia Umowy (lecz nie później niż do dnia 12 listopada 2025 r.), Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu wszelkie niezbędne i kompletne dane dostępowe. 9.2. Dostawa akcesoriów do Urządzeń w terminie maksymalnie 15 Dni Roboczych, licząc od dnia zawarcia Umowy. 9.3. Urządzenia, Akcesoria i Oprogramowanie, zostaną objęte Wsparciem Technicznym od dnia dostarczenia danych dostępowych przez okres określony w w Rozdziale II SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia.
Interne KennungCOI-ZAK.262.65.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzgodnie z OPZ