See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w latach 2026 - 2027 energii elektrycznej na potrzeby PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i Spółek Zależnych
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: 1) dostawa energii elektrycznej przez Wykonawcę na potrzeby Zamawiającego, będącego odbiorcą końcowym w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. 2024 poz. 266 ze zm.) oraz ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz.U. z 2025 r. poz. 126 ze zm.) do PPE wskazanych przez Zamawiającego w Załącznikach nr 3a i 3b do Umowy, 2) sprzedaż przez Zamawiającego na rzecz Wykonawcy Energii wytworzonej w OZE, niewykorzystanej przez Zamawiającego na potrzeby własne, wprowadzonej do sieci OSD, w celu jej dalszej odsprzedaży przez Wykonawcę, określonych przez Zamawiającego w Załączniku nr 3c do Umowy, 3) świadczenie przez Wykonawcę usługi bilansowania handlowego na rzecz Zamawiającego (pełnienie funkcji POB) na PPE/OZE wskazanych w załącznikach nr 3a i 3b i 3c do Umowy, 4) nabycie przez Wykonawcę Gwarancji Pochodzenia w celu ich umorzenia na rzecz Zamawiającego i przekazanie przez Wykonawcę Zamawiającemu Potwierdzenia.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/02989/02558/25/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001