See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ételhulladékok elszállítása
Beschreibung: A megindítandó közbeszerzési eljárás tárgya: a Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézetének kezelésében lévő objektumokban keletkező ételhulladék folyamatos és ütemezett elszállítása külső Vállalkozó bevonásával 2 év (24 hónap) időtartamra, keretszerződés keretében, 5 részben. A konyhai ételhulladékot Ajánlattevő 3. kategóriájú állati melléktermékként, vagy biológiailag lebomló konyhai és étkezdei hulladékként (HAK: 20 01 08) szállíthatja el és köteles azt a jogszabályi rendelkezéseknek megfelelően megsemmisíteni, vagy gondoskodni azok megsemmisítéséről. Részek tárgya és keretösszeg megjelölése: 1. rész: Ételhulladék elszállítása 1. agglomeráció Keretösszeg megjelölése a keretszerződés 24 hónapos időtartamára vonatkozóan: nettó 25.728.000 Ft 2. rész: Ételhulladék elszállítása 2. agglomeráció Keretösszeg megjelölése a keretszerződés 24 hónapos időtartamára vonatkozóan: nettó 67.584.000 Ft 3. rész: Ételhulladék elszállítása 3. agglomeráció Keretösszeg megjelölése a keretszerződés 24 hónapos időtartamára vonatkozóan: nettó 47.150.164 Ft 4. rész: Ételhulladék elszállítása 4. agglomeráció Keretösszeg megjelölése a keretszerződés 24 hónapos időtartamára vonatkozóan: nettó 38.815.476 Ft 5. rész: Ételhulladék elszállítása 5. agglomeráció Keretösszeg megjelölése a keretszerződés 24 hónapos időtartamára vonatkozóan: nettó 48.218.754 Ft Ajánlatkérő valamennyi rész esetében a megjelölt keretösszeg 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatkozó követelményt, a szerződés teljesítésével szemben támasztott követelményt a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 807602-2025
Interne Kennung: EKR002037152025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az értékelés módszere: legalacsonyabb ár értékelési szempont.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Ételhulladék elszállítása 3. agglomeráció
Beschreibung: A megindítandó közbeszerzési eljárás tárgya: a Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézetének kezelésében lévő objektumokban keletkező ételhulladék folyamatos és ütemezett elszállítása külső Vállalkozó bevonásával 2 év (24 hónap) időtartamra, keretszerződés keretében. A konyhai ételhulladékot Ajánlattevő 3. kategóriájú állati melléktermékként, vagy biológiailag lebomló konyhai és étkezdei hulladékként (HAK: 20 01 08) szállíthatja el és köteles azt a jogszabályi rendelkezéseknek megfelelően megsemmisíteni, vagy gondoskodni azok megsemmisítéséről. Ajánlattevőnek rendelkeznie kell minden, munkavédelmi szempontból kifogástalan eszközzel, szerszámmal, berendezéssel, amely a keretszerződés teljesítéséhez szükséges. Ajánlattevő vállalja, hogy garantálja az ételhulladékok elszállítását, továbbá rendelkezik annak 3. kategóriájú állati melléktermékként, vagy biológiailag lebomló konyhai és étkezdei hulladékként (HAK: 20 01 08) történő szállításához minden olyan engedéllyel, eszközzel, feltétellel, melyek a szabályos, biztonságos és folyamatos szolgáltatás nyújtásához szükségesek. Ajánlattevőnek a Megrendelő igényeihez igazodva, előre egyeztetett időpontban és helyszínen szükséges megjelenni. Ajánlattevő havonta egyszer összesítve megküldi az Ajánlatkérő részére a tárgyhónap során elszállított hulladékok (HAK: 20 01 08) mennyiségét teljesítési helyekre lebontva. Hulladék kalkulált (becsült) havi mennyisége: 29 960 Kg További részletek a műszaki leírásban és szerződéstervezetben. Rész tárgya és keretösszeg megjelölése: 3. rész: Ételhulladék elszállítása3. agglomeráció Keretösszeg megjelölése: nettó 47.150.164 Ft Ajánlatkérő a megjelölt keretösszeg 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatkozó követelményt, a szerződés teljesítésével szemben támasztott követelményt a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR002037152025/3
Los: LOT-0005
Titel: Ételhulladék elszállítása 5. agglomeráció
Beschreibung: A megindítandó közbeszerzési eljárás tárgya: a Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézetének kezelésében lévő objektumokban keletkező ételhulladék folyamatos és ütemezett elszállítása külső Vállalkozó bevonásával 2 év (24 hónap) időtartamra, keretszerződés keretében. A konyhai ételhulladékot Ajánlattevő 3. kategóriájú állati melléktermékként, vagy biológiailag lebomló konyhai és étkezdei hulladékként (HAK: 20 01 08) szállíthatja el és köteles azt a jogszabályi rendelkezéseknek megfelelően megsemmisíteni, vagy gondoskodni azok megsemmisítéséről. Ajánlattevőnek rendelkeznie kell minden, munkavédelmi szempontból kifogástalan eszközzel, szerszámmal, berendezéssel, amely a keretszerződés teljesítéséhez szükséges. Ajánlattevő vállalja, hogy garantálja az ételhulladékok elszállítását, továbbá rendelkezik annak 3. kategóriájú állati melléktermékként, vagy biológiailag lebomló konyhai és étkezdei hulladékként (HAK: 20 01 08) történő szállításához minden olyan engedéllyel, eszközzel, feltétellel, melyek a szabályos, biztonságos és folyamatos szolgáltatás nyújtásához szükségesek. Ajánlattevőnek a Megrendelő igényeihez igazodva, előre egyeztetett időpontban és helyszínen szükséges megjelenni. Ajánlattevő havonta egyszer összesítve megküldi az Ajánlatkérő részére a tárgyhónap során elszállított hulladékok (HAK: 20 01 08) mennyiségét teljesítési helyekre lebontva. Hulladék kalkulált (becsült) havi mennyisége: 30364 Kg További részletek a műszaki leírásban és szerződéstervezetben. Rész tárgya és keretösszeg megjelölése: 5. rész: Ételhulladék elszállítása 5. agglomeráció Keretösszeg megjelölése: nettó 48.218.754 Ft Ajánlatkérő a megjelölt keretösszeg 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatkozó követelményt, a szerződés teljesítésével szemben támasztott követelményt a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR002037152025/5