573444-2025 - Ergebnis
Polen – Netzwerkserver – „Zakup sprzętu komputerowego, rozwiązania IT – system XDR, rozwiązania IT – system zarządzania oraz migracja danych do nowego systemu, w projekcie „Cyberbezpieczna Gmina Pelplin” CZĘŚĆ 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup sprzętu komputerowego, rozwiązania IT – system XDR, rozwiązania IT – system zarządzania oraz migracja danych do nowego systemu, w projekcie „Cyberbezpieczna Gmina Pelplin” CZĘŚĆ 1
Beschreibung• Rozwiązanie IT – system zabezpieczeń danych • Serwer fizyczny – 2 szt. • Migracja serwerów • Macierze dyskowe • Usługa szkolenia specjalistycznego
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
5. Los
LosLOT-0001