2. Verfahren
Verfahren
Titel: SCADA pompen en gemalen, gemeente Apeldoorn, 2025
Beschreibung: De gemeente Apeldoorn is voornemens om met TeleControlNet een raamovereenkomst te sluiten voor levering en onderhoud van software [eerder InterAct, nu WIONIQ] t.b.v. SCADA voor de duur van maximaal 20 jaar. Dit omdat de mededinging om technische redenen ontbreekt. In het bijgevoegde document treft u de uitleg en aanvullende onderbouwing hiervan aan. Raamovereenkomst van maximaal 20 jaar. Geraamde waarde is EUR 2.800.000,- en maximale waarde is 150% hiervan en dus EUR 4.200.000,-.
Interne Kennung: Djuma 5644845
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: SCADA pompen en gemalen
Interne Kennung: 1