573445-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Orthopädische Implantate – Traumatologické implantáty 1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTraumatologické implantáty 1
BeschreibungÚčelem veřejné zakázky je zajištění průběžného zásobování konsignačních skladů traumatologickými implantáty určenými k poskytování zdravotních služeb a provádění operačních výkonů v Uherskohradišťská nemocnice a.s. a v Kroměřížská nemocnice a.s. Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky traumatologických implantátů včetně instrumentária, které bude zajištěno formou výpůjčky, po dobu 48 měsíců formou konsignace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungTraumatologické implantáty 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle §100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku: • v případě, že dojde k ukončení výroby, k výpadku výroby, k ukončení dodávek na straně třetí osoby nebo k výpadku dodávek z důvodů na straně třetí osoby některé položky zboží, jehož dodávka je součástí předmětu veřejné zakázky, vyhrazuje si kupující změnu závazku ze smlouvy spočívající v nahrazení takové položky zboží jinou položkou stejného účelového určení splňující zadávací podmínky, přičemž kupující není povinen takovou změnu závazku provést; • v případě, že výrobce některé položky zboží, jehož dodávka je součástí předmětu veřejné zakázky, uvede na trh novou verzi takové položky zboží, která má stejné účelové určení a splňuje zadávací podmínky, vyhrazuje si kupující změnu závazku ze smlouvy spočívající v nahrazení takové položky zboží touto její novou verzí, přičemž kupující není povinen takovou změnu závazku provést.