573479-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Wynik postępowania przeprowadzonego w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie szpitalne, w zakresie: okulistyka - zespół chirurgii jednego dnia (w tym: okulistyka - zespół chirurgii jednego dnia B18G, B19G).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWynik postępowania przeprowadzonego w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie szpitalne, w zakresie: okulistyka - zespół chirurgii jednego dnia (w tym: okulistyka - zespół chirurgii jednego dnia B18G, B19G).
BeschreibungOgłoszenie o wyniku postępowania przeprowadzonego w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie szpitalne, w zakresie: okulistyka - zespół chirurgii jednego dnia (w tym: okulistyka - zespół chirurgii jednego dnia B18G, B19G), na obszarze powiatów: drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego i wałeckiego, od dnia 01.01.2024 r.
VerfahrensartSonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
LosLOT-0001
TitelLeczenie szpitalne w zakresie: okulistyka - zespół chirurgii jednego dnia (w tym: okulistyka - zespół chirurgii jednego dnia B18G, B19G).