2. Verfahren
Verfahren
Titel: I422- RMS - MODERNIZACE VYHŘÍVÁNÍ ODBĚROVÝCH TRAS VZORKŮ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je záměna systémů vyhřívání odběrových tras radiačního monitorovacího systému Jaderné elektrárny Temelín včetně systému regulace.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/25/V00028660
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele veřejné zakázky v průběhu plnění veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového dodavatele jsou uvedeny v článku 27 části 1 Zadávací dokumentace. Zadavatel si dále vyhrazuje právo změnit předpokládaný termín plnění veřejné zakázky s ohledem na případné prodloužení zadávacího řízení podrobnosti jsou uvedeny v odst. 5.1 části 1 Zadávací dokumentace. Zadavatel si dále vyhrazuje si vyhrazuje právo pro případ, že nastanou skutečnosti, které nemohly být předpokládány v okamžiku uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem, a které budou mít vliv na plnění veřejné zakázky - podrobnosti jsou uvedeny v odst. 4.6. návrhu smlouvy obsažené v části 3 Zadávací dokumentace.