2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prostá rekonstrukce trati v úseku Lázně Bělohrad – Nová Paka – Zabezpečovací zařízení
Beschreibung: Prostá rekonstrukce je rozdělena na 2 samostatné části – „Infrastruktura“ a „Zabezpečovací zařízení“, které tvoří funkční celek a jsou zadávány ve dvou samostatných zadávacích řízeních. Zadavatel si vyhrazuje právo časově koordinovat průběh obou zadávacích řízení na jednotlivé části Prosté rekonstrukce, neboť je v zájmu zadavatele zadat (a následně realizovat) obě části funkčního celku Prosté rekonstrukce v časovém souběhu. Zadavatel tak např. může přiměřeně prodloužit lhůtu pro podání nabídek, změnit či doplnit zadávací dokumentaci v jednom ze zadávacích řízení v návaznosti na průběh druhého zadávacího řízení. Zadavatel v těchto případech bude postupovat v souladu s § 98 a § 99 ZZVZ. Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření dvou smluv – Smlouvy o dílo a Smlouvy o poskytování součinnosti. Účelem veřejné zakázky je i zajištění součinnosti týkající se díla, jehož zhotovení je předmětem Smlouvy o dílo, tj. týkající se všech zabezpečovacích zařízení a všech návazných zařízení, která mají rozhraní se zabezpečovacím zařízením, dodaných v rámci plnění Veřejné zakázky. Předmětem plnění této Veřejné zakázky je zhotovení stavby „Prostá rekonstrukce trati v úseku Lázně Bělohrad – Nová Paka – Zabezpečovací zařízení (dále a výše jen „Zabezpečovací zařízení“)“. Náplní prací této stavby jsou především stavební práce na přejezdových zabezpečovacích zařízeních a dalších částech železniční infrastruktury. Předmětem Veřejné zakázky je i poskytnutí součinnosti týkající se Díla či jeho částí, a to po dobu trvání Smlouvy o poskytování součinnosti, přičemž částí Díla se rozumí (nikoli však výhradně) zabezpečovací zařízení, provozní aplikace s vazbou na zabezpečovací zařízení (dále také jen „Zařízení“), a to pro případné budoucí potřeby zadavatele navázat na dodanou část Díla dalším Zařízením jiného zhotovitele/výrobce.
Interne Kennung: 64026045
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234110 Arbeiten für städteverbindenden Bahnverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz Smluvní podmínky