2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka až 20 ks nových nízkopodlažních trolejbusů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka až 14 ks nových dvounápravových nízkopodlažních trolejbusů určených pro provoz v městské hromadné dopravě osob, vybavených trakční baterií a 6 ks nových dvounápravových nízkopodlažních trolejbusů určených pro provoz v městské hromadné dopravě osob, schopných jízdy pouze s připojením na trakční vedení. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: DPMJDT0125
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatelem vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v dokumentaci zadávacího řízení uveřejněné na profilu zadavatele.