2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem rozwiązań informatycznych: macierz dyskowa, system do zarządzania laboratorium diagnostycznym, upgrade stacji opisowej - zestaw komputerowy z monitorem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem rozwiązań informatycznych: macierz dyskowa, system do zarządzania laboratorium diagnostycznym, upgrade stacji opisowej - zestaw komputerowy z monitorem - 3 pakiety asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/160/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 30211000 Zentralrechner
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Macierz dyskowa - 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/160/2025 - Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Rozbudowa Oprogramowania w celu Wdrożenia nowej jednostki – Pracowni Diagnostyki Genetycznej i Molekularnej Nowotworów u Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/160/2025 - Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Upgrade stacji opisowej RTG - zestaw komputerów z monitorem - 1 zestaw. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/160/2025 - Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner