573584-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Maschinen – Dodávka CNC laserového řezacího centra
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka CNC laserového řezacího centra
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je kompletní dodávka CNC laserového řezacího centra s příslušenstvím (dále jen „Zařízení“). Je plánováno, že nákup Zařízení bude spolufinancován v rámci operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost – Úspory energie – výzva II. Zadavatel z toho důvodu uvádí, že průměrná spotřeba Zařízení při běžném provozu ve výrobě (třísměnný provoz) může být max. 15 kW za hodinu. Jedná se o zakázkovou výrobu zejména z tenkých plechů.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42610000 Lasergesteuerte Werkzeugmaschinen und Bearbeitungszentren
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung8056