See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Communicatie Nieuwbouw
Beschreibung: zie II.2.4
Interne Kennung: VRT-PPP0CJ-2089/1024/COMM 210-F02__2__14338_DUPLICATE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79416200 Beratung im Bereich Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: De VRT wil een meerjarig communicatiepartnerschap starten voor de strategische en creatieve begeleiding van haar grote bouwdossier. Nog voor de zomer van ’21 is het ontwerp van het nieuw VRT-gebouw bekend en in ‘26 is de grote verhuizing gepland. In dit traject van (iets meer dan) 5 jaar willen we alle mogelijke stakeholders open en transparant informeren, én bovendien moeten ze zich maximaal betrokken en verbonden voelen bij dit project.
Interne Kennung: 1