2. Verfahren
Verfahren
Titel: Premiks LAVIPAN L500
Beschreibung: Premiks probiotyczny uzupełniający dla trzody chlewnej Lavipan L500 w ilości 60 kg, (z dołączoną etykietą w języku polskim) z dostawą do magazynu Zamawiającego mieszczącego się w Wytwórni Pasz - miejscowość Robczysko (64-130 Rydzyna). Wymagane parametry premiksu: - pH: maks. 7,0, - wilgotność maksymalna: 7,0 %. - zawartość składników w 1 kg produktu: Błonnik 3,0 g Wartość energetyczna 8800 kJ Fosfor 0,4 g Wapń 131,2 g Sód 0,9 g Metionina <0,0005 % Lizyna <0,0005 % Białko surowe 316 g Włókno surowe 2,88 g Popiół surowy 290 g Tłuszcz surowy 22,7 g Kompozycja mikrokapsułkowanych bakterii kwasu mlekowego oraz żywych kultur drożdży: a. bakterie kwasu mlekowego (nie mniej niż 10^9 jtk/g): - Lacticaseibacillus paracasei, - Lactiplantibacillus plantarum, - Pediococcus pentosaceus, - Leuconostoc mesenteroides. b. żywe kultury drożdży (nie mniej niż 10^7 jtk/g): - Saccharomyces cerevisiae. Pałeczki salmonelli: nieobecne w 25 g. Zanieczyszczenia ciałami obcymi szkodliwymi dla zwierząt: niedopuszczalne. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung: 153/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Premiks Lavipan L500