573612-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Provedení periodické opravy REV u vozidel MVTV – část I. MVTV 2
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvedení periodické opravy REV u vozidel MVTV – část I. MVTV 2
BeschreibungJe provedení periodické opravy REV u 43 ks speciálních hnacích vozidel řady MVTV 2 v souladu s předpisem SŽ S8 - Provoz údržba a opravy speciálních vozidel, který je veřejně dostupný na webových stránkách Zadavatele Dokumenty a předpisy - www.spravazeleznic.cz
Interne Kennung36997/2024-SŽ-GŘ-O8
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34621200 Schienengebundene Instandhaltungs- oder Arbeitswagen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPočet vozidel pro provádění periodických oprav REV uvedených v příloze č. 2 Smlouvy.