2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění výkonu inženýrsko-investorských služeb při přípravě a realizaci staveb, Chomutov
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DMS s názvem "Dynamický nákupní systém na zajištění výkonu inženýrsko-investorských služeb při přípravě a realizaci staveb, Chomutov" v následujících kategoriích: Kategorie 1: Technický dozor stavebníka pro pozemní stavby Kategorie 2: Technický dozor stavebníka pro dopravní stavby Kategorie 3: Technický dozor stavebníka pro stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství Kategorie 4: Technický dozor stavebníka pro techniku prostředí staveb - vytápění a vzduchotechnika Kategorie 5: Technický dozor stavebníka pro techniku prostředí staveb - zdravotní technika Kategorie 6: Technický dozor stavebníka pro techniku prostředí staveb - elektrotechnická zařízení Kategorie 7: Koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci Kategorie 8: Správce stavby pro pozemní stavby Kategorie 9: Správce stavby pro dopravní stavby Kategorie 10: Správce stavby pro stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství
Interne Kennung: P26V00000091
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejné zakázky jsou zadávány v dynamickém nákupním systému (dále jen „DNS“) dle § 141 a násl. ZZVZ. Veřejné zakázky budou v DNS zadávány na základě jednotlivých výzev k podání nabídek. Jednotlivé výzvy budou zasílány pouze dodavatelům, kteří jsou zařazeni v kategorii odpovídající zahajované veřejné zakázce. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených intervalech odvislých od aktuálních potřeb zadavatele. Rovněž objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS se mohou lišit. Veřejné zakázky zadávané v DNS budou veřejnými zakázkami na služby podle § 14 odst. 2 ZZVZ. Zadávací řízení: užší řízení Limity veřejné zakázky: nadlimitní DNS je zaveden na dobu neurčitou. Veřejné zakázky v DNS budou zadávány elektronicky pomocí elektronického nástroje E-ZAK. Zadávací dokumentace včetně jejích příloh je zveřejněna na profilu zadavatele. DNS bude zaveden v termínu dle § 139 odst. 8 ZZVZ. Po zavedení DNS podle § 139 ZZVZ umožní dále zadavatel po celou dobu trvání DNS každému dodavateli podat žádost o účast, a dále zadavatel po celou dobu trvání DNS umožní každému již zařazenému dodavateli do zavedeného DNS podat žádost o účast pro rozšíření oboru autorizace do uvedených kategorií. Žádosti o účast doručené po zavedení DNS zadavatel posoudí do 10 pracovních dnů od jejich doručení dle § 140 odst. 1 zákona. Tuto lhůtu může zadavatel v odůvodněných případech prodloužit na 15 pracovních dnů.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71315400 Gebäudeinspektion, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71631000 Technische Kontrolle, 71521000 Baustellenüberwachung, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P26V00000041
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle, 71315400 Gebäudeinspektion, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71521000 Baustellenüberwachung, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit