2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa trzech kombajnów chodnikowych wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice
Beschreibung: Dzierżawa trzech kombajnów chodnikowych wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice z podziałem na zadania.
Interne Kennung: 472501892
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 130 kW wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej.
Beschreibung: Zadanie nr 1: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 130 kW wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej.
Interne Kennung: 472501892 - Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 365 dni w opcji
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 2:Dzierżawa dwóch kombajnów chodnikowych klasy 130 kW wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej.
Beschreibung: Zadanie nr 2: Dzierżawa dwóch kombajnów chodnikowych klasy 130 kW wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej.
Interne Kennung: 472501892 - Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: 365 dni w opcji dla każdego z kombajnów