2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja i obsługa dwóch edycji wydarzenia pn. Europejskie Forum Sprawiedliwej Transformacji, w każdej dla maksymalnie 250 uczestników wraz z organizacją i obsługą Business Mixer, w każdej edycji dla maksymalnie 150 osób
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa dwóch edycji wydarzenia pn. Europejskie Forum Sprawiedliwej Transformacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: DRP.092.6-06.2026.MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55110000 Hotel-Übernachtungen, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 92111250 Herstellung von Informationsfilmen, 92111210 Herstellung von Werbefilmen, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 66510000 Versicherungen, 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa dwóch edycji wydarzenia pn. Europejskie Forum Sprawiedliwej Transformacji, w każdej dla maksymalnie 250 uczestników wraz z organizacją i obsługą Business Mixer, w każdej edycji dla maksymalnie 150 osób, zgodnie z rozdziałem IV Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: SWZ).