2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Lublinie z/s w Bychawie: Dostawa urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego (słupki prowadzące U-1a/U-1b) wraz z instalacją
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego (słupki prowadzące U-1a/U-1b) wraz z instalacją 2. Zamówienie obejmuje dostawę znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW w Lublinie z/s w Bychawie. 3. Opis urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego: 1) słupek prowadzący U-1a monolityczny o przekroju trapezowym wykonany z tworzywa sztucznego, z materiału jednolitego, bez łączeń. Słupek wyposażony w element odblaskowy barwy białej i barwy czerwonej. Słupek o przekroju trapezowym o wym. 40 x 80 x 120 mm; wysokość słupka: 1 500 mm (ew. 1 495 mm) Słupek prowadzący z tworzywa sztucznego, przewidziany do umocowania w gruncie, winien mieć w swojej dolnej części otwór do umieszczenia przetyczki (poprzeczki) z tworzywa sztucznego o średnicy od 15 do 20 mm i długości od 20 do 30 cm, utrudniający wyciągnięcie słupka z gruntu. lub kotwę mocującą w gruncie wykonaną z blachy stalowej. Barwa słupków prowadzących powinna być biała z elementami czerwonymi, ponadto słupek powinien być czysty, gładki, pozbawiony rys, pęcherzy i wgłębień. 2) słupek prowadzących U-1b (o przekroju trapezowym) wyposażony w kotwę mocującą na stalową barierę ochronną wykonaną z blachy stalowej. Barwa słupków prowadzących powinna być biała z elementami czerwonymi, ponadto słupek powinien być czysty, gładki, pozbawiony rys, pęcherzy i wgłębień. Wykonawca zapewnia również wszystkie brakujące nakrętki i śruby do słupków U-1b. 3) znak kilometrowy U-7; wys. 42 mm; cyfry w formie naklejki przyklejanej do słupka U-1a (U-1b); cyfry z folii czarnej, nieodblaskowej – odpornej na oderwanie cyfry podczas mycia słupków. Cyfry kilometrowe umieszczone na słupku prowadzącym od strony najazdowej. 4) cyfra hektometrowa U-8; wys. 102 mm; cyfry w formie naklejki przyklejanej do słupka U-1a (U-1b); cyfry z folii czarnej, nieodblaskowej – odpornej na oderwanie cyfry podczas mycia słupków. Cyfry hektometrowe umieszczone na słupku prowadzącym od strony najazdowej. 5) cyfra numeru drogi U-1f; wys. 42 mm (wys. naklejki 60 mm); cyfry w formie naklejki przyklejanej do słupka U-1a (U-1b); cyfry z folii czarnej, nieodblaskowej, tło żółte z folii typ 1 – odpornej na oderwanie cyfry podczas mycia słupków. Cyfry numeru drogi umieszczone na słupku prowadzącym od strony najazdowej. Cyfry o numerze drogi wojewódzkiej „834”/„835”/„836”/„848”. 4. Gwarancja na trwałości słupków prowadzących U-1a i U-1b oraz na trwałość ustawionych słupków prowadzących wynosi 24 miesiące (gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych). 2. Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części. 3. Termin realizacji zamówienia - 70 dni od daty podpisania umowy. 4. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: -Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor ZDW w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. -Z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą e-maila: (iod@zdw.lublin.pl). Szczegółowe informacje dotyczące RODO znajdują się w dokumentacji zamówienia. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 6. Zamawiający zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość dokonania zmiany umowy określonych szczegółowo w projekcie umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Interne Kennung: R4.ST.372.25.2026.ac
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: wstępne ogłoszenie informacyjne nr 99207-2026 z 11.02.2026 r.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793 )
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34996000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für den Straßenverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje dostawę znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW w Lublinie z/s w Bychawie. 15. Opis urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego: 1) słupek prowadzący U-1a monolityczny o przekroju trapezowym wykonany z tworzywa sztucznego, z materiału jednolitego, bez łączeń. Słupek wyposażony w element odblaskowy barwy białej i barwy czerwonej. Słupek o przekroju trapezowym o wym. 40 x 80 x 120 mm; wysokość słupka: 1 500 mm (ew. 1 495 mm) Słupek prowadzący z tworzywa sztucznego, przewidziany do umocowania w gruncie, winien mieć w swojej dolnej części otwór do umieszczenia przetyczki (poprzeczki) z tworzywa sztucznego o średnicy od 15 do 20 mm i długości od 20 do 30 cm, utrudniający wyciągnięcie słupka z gruntu. lub kotwę mocującą w gruncie wykonaną z blachy stalowej. Barwa słupków prowadzących powinna być biała z elementami czerwonymi, ponadto słupek powinien być czysty, gładki, pozbawiony rys, pęcherzy i wgłębień. 2) słupek prowadzących U-1b (o przekroju trapezowym) wyposażony w kotwę mocującą na stalową barierę ochronną wykonaną z blachy stalowej. Barwa słupków prowadzących powinna być biała z elementami czerwonymi, ponadto słupek powinien być czysty, gładki, pozbawiony rys, pęcherzy i wgłębień. Wykonawca zapewnia również wszystkie brakujące nakrętki i śruby do słupków U-1b. 3) znak kilometrowy U-7; wys. 42 mm; cyfry w formie naklejki przyklejanej do słupka U-1a (U-1b); cyfry z folii czarnej, nieodblaskowej – odpornej na oderwanie cyfry podczas mycia słupków. Cyfry kilometrowe umieszczone na słupku prowadzącym od strony najazdowej. 4) cyfra hektometrowa U-8; wys. 102 mm; cyfry w formie naklejki przyklejanej do słupka U-1a (U-1b); cyfry z folii czarnej, nieodblaskowej – odpornej na oderwanie cyfry podczas mycia słupków. Cyfry hektometrowe umieszczone na słupku prowadzącym od strony najazdowej. 5) cyfra numeru drogi U-1f; wys. 42 mm (wys. naklejki 60 mm); cyfry w formie naklejki przyklejanej do słupka U-1a (U-1b); cyfry z folii czarnej, nieodblaskowej, tło żółte z folii typ 1 – odpornej na oderwanie cyfry podczas mycia słupków. Cyfry numeru drogi umieszczone na słupku prowadzącym od strony najazdowej. Cyfry o numerze drogi wojewódzkiej „834”/„835”/„836”/„848”.