2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud Zaan Primair
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het aangaan van een overeenkomst met meerdere geschikte opdrachtnemers die kunnen voorzien in de behoefte van Zaan Primair aan professionele schoonmaakdiensten. Het schoonmaakonderhoud betreft circa 36 onderwijslocaties verspreid over heel Zaanstad en het Bestuursbureau in Zaandam. De locaties zijn verdeeld in 2 percelen; perceel 1 Noordelijk gebied en perceel 2 Zuidelijk gebied. Voor meer informatie en details zie de aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding is voor iedereen openbaar en toegankelijk om in te schrijven.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Noordelijk gebied
Beschreibung: Zie omschrijving in de aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie de aanbestedingsleidraad.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Zuidelijk gebied
Beschreibung: Zie de omschrijving in de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakonderhoud Zaan Primair
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 - Noordelijk gebied
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie de aanbestedingsleidraad.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 - Zuidelijk gebied
Internal identifier: 2