See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tarjouspyyntö Aivovammaliitto ry / Hjärnskadeförbund rf, Talous- japalkkahallinnon palvelut sekä ohjelmistot vuosille 2026–2029
Beschreibung: Hankinnan tarkoituksena on hakea Aivovammaliitto ry:lle vastuullinen ja kokonaisvaltainen Talous- ja palkkahallinnon sekä ohjelmistojen palveluntuottaja vuosille 2026–2029.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211100 Buchführung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2025-030745-LOT-0001