57373-2024 - Wettbewerb
Niederlande – Drucker und Plotter – Europese aanbesteding multifunctionals
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding multifunctionals
Beschreibung: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals, voor de verschillende locaties van Kolom. 1. Het voorzien van ongeveer 25 multifunctionals op basis van koop voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde devices; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van supplies
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Multifunctionals
Beschreibung: 1. Het voorzien van ongeveer 25 multifunctionals op basis van koop voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde devices; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van supplies 1. Het voorzien van ongeveer 25 multifunctionals op basis van koop voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde devices; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van supplies
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Machine gerelateerde opties