See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i wdrożenie centralnego systemu ochrony dla urządzeń końcowych funkcjonujących w PGL LP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe (PGL LP) Systemu klasy EDR/XDR (Extended/Endpoint Detection and Response – zaawansowane oprogramowanie do ochrony stacji roboczych, serwerów przed zagrożeniami cybernetycznymi), dalej zwany Systemem, z konsolą zarządzającą w formie usługi chmurowej (SaaS), który ma zapewniać: 1.1. aktywną ochronę stacji końcowych i serwerów przed działaniem złośliwego oprogramowania i innych zaawansowanych cyberzagrożeń; 1.2. detekcję zagrożeń, identyfikację działań cyberprzestępców oraz zdarzeń z kategorii APT (Advanced Persistent Threats); 1.3. aktywną reakcję i odpowiedzi na wykryte zdarzenia oraz incydenty; 1.4. realizację działań proaktywnych, w tym aktywnego wyszukiwania intruzów w infrastrukturze informatycznej. – dostarczone rozwiązanie musi zapewniać obsługę 25 000 szt. urządzeń końcowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 7 do SWZ – Istotne postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 447213-2025
Interne Kennung: DZ.270.121.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja prawa opcji dla jednostek organizacyjnych PGL LP w maksymalnym wymiarze: 3.1. dostawy do 10 000 szt. licencji dla roboczych z systemem Microsoft Windows; 3.2. dostawy do 1100 szt. licencji dla serwerów z systemem Microsoft Windows Server/Linux; 3.3. dostawy do 100 szt. licencji dla stacji roboczych z systemem Linux.