See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadogradnja i održavanje operativnog software sustava HAMAG-BICRO-a
Beschreibung: Predmet nabave su usluge održavanja i popravka programske podrške, kako je određeno u Tehničkim specifikacijama i Troškovniku koji čine prilog Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Usluge nadogradnje i održavanja operativnog software sustava HAMAG BICRO-a. Predmet nabave čine: a) Preventivno održavanje svih programskih rješenja i modula kako je navedeno u specifikaciji postojećeg stanja (korisnička pomoć i održavanje u trajanju od 12 mjeseci). b) Adaptivno održavanje koja će se koristiti prema potrebama i zahtjevima naručitelja.