See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gatvių ir kiemų remonto darbai Vilniaus m. (IV pirkimo objekto dalis - Raseinių g. 9, 11, Savanorių pr. 11E, 13, 15, Algirdo g. 25, 2, 2A, 2B, J. Basanavičiaus g. 20, 22, 22A, V. Pietario g. 3 kiemų)
Beschreibung: Gatvių ir kiemų remonto darbų Vilniaus m. pirkimas skaidomas į 5 dalis. Šioje 3 kategorijoje perkamos šios dalys: I pirkimo objekto dalis – Architektų g. 112, Gabijos g. 85, Laisvės pr. 81, 83 kiemų remonto darbai; II pirkimo objekto dalis – II pirkimo objekto dalis - Žirmūnų g. 126, 128, Turniškių g. 34, Sapiegos g. 3, R. Jankausko g. 4 kiemų remonto darbai; III pirkimo objekto dalis - Olandų g. 53, K. Kalinausko g. 8 kiemų remonto darbai; IV pirkimo objekto dalis - Raseinių g. 9, 11, Savanorių pr. 11E, 13, 15, Algirdo g. 25, 2, 2A, 2B, J. Basanavičiaus g. 20, 22, 22A, V. Pietario g. 3 kiemų remonto darbai; V pirkimo objekto dalis – S. Konarskio g. remonto darbai.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Neypatingų/ nesudėtingų statinių projektavimas, statyba
Interne Kennung: 1