573774-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Osobní ochranné pracovní prostředky běžné na období 2026-2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOsobní ochranné pracovní prostředky běžné na období 2026-2029
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP), které budou sloužit zaměstnancům zadavatele k plnění jim svěřených úkolů. Na základě rámcové dohody na dodávky bude vybraný dodavatel zajišťovat dle dílčích objednávek zadavatele a v závislosti na jeho potřebách průběžné dodávky OOPP dle specifikace uvedené v zadávacích podmínkách.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungOOPP běžné
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost zvýšit jednotkové ceny zboží v souvislostí s mírou inflace o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen. Výše uvedená změna je podrobně upravena v čl. V návrhu rámcové kupní dohody.