See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IVF Geneesmiddelen
Beschreibung: IVF Geneesmiddelen
Interne Kennung: PPP0SD-380/6100/1380
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Humaan menopauzale gonadotrofines met een 1:1 FSH/LH activiteit
Beschreibung: Humaan menopauzale gonadotrofines met een 1:1 FSH/LH activiteit
Interne Kennung: 1380 1_1
Los: LOT-0002
Titel: GnRH-antagonisten
Beschreibung: GnRH-antagonisten
Interne Kennung: 1380_2
Los: LOT-0003
Titel: Kortwerkende, injecteerbare GnRH-agonisten (Triptoreline 0.1 mg)
Beschreibung: Kortwerkende, injecteerbare GnRH-agonisten (Triptoreline 0.1 mg)
Interne Kennung: 1380_3
Los: LOT-0004
Titel: Kortwerkende, FSH bevattende recombinant gonadotrofines
Beschreibung: Kortwerkende, FSH bevattende recombinant gonadotrofines
Interne Kennung: 1380_4
Los: LOT-0005
Titel: Choriongonadotropine alfa 250 mcg
Beschreibung: Choriongonadotropine alfa 250 mcg
Interne Kennung: 1380_5
Los: LOT-0006
Titel: Follitropine alfa / lutropine alfa
Beschreibung: Follitropine alfa / lutropine alfa
Interne Kennung: 1380_6
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: IVF Geneesmiddelen
Interne identificatiecode: PPP0SD-380/6100/1380
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1380 1_1
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: GnRH-antagonisten
Interne identificatiecode: 1380_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 1380_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 1380_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 1380_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 1380_6