573810-2026 - Ergebnis
Rumänien – Pestizide – Achizitia de pesticide și semințe necesare SCDA Caracal, SCDP Valcea și SD Banu Mărăcine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitia de pesticide și semințe necesare SCDA Caracal, SCDP Valcea și SD Banu Mărăcine
Beschreibung: Achiziţia de pesticide și semințe necesare SCDA Caracal, SCDP Valcea și SD Banu Mărăcine din venituri proprii SCDA Caracal, SCDP Vâlcea și SD Banu Mărăcine din cadrul Universitatii din Craiova conform caiet de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile. În masura în care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate în termenul prevazut în anuntul de participare, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari trebuie sa fie transmis in a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4553380_2026_PAAPD1590944
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24451000 Pestizide
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achiziţia de pesticide și semințe necesare SCDA Caracal, SCDP Valcea și SD Banu Mărăcine din venituri proprii SCDA Caracal, SCDP Vâlcea și SD Banu Mărăcine din cadrul Universitatii din Craiova conform caiet de sarcini.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03111000 Saatgut, 03111300 Sonnenblumenkerne, 03211200 Mais