See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produkter til infusion og transfusion
Beschreibung: Indkøb af infusion- og transfusions artikler til Region Syddanmark
Interne Kennung: 25/58875
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 33194120 Infusionsbesteck, 33194200 Ausrüstung und Instrumente für Transfusion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Standard infusionssæt med luftstopfilter (1)
Beschreibung: Delkontrakt 1 - standard infusionssæt med luftstop filter
Interne Kennung: 2-1
Los: LOT-0002
Titel: 2.Lukket infusionssæt til medicinblanding (1)
Beschreibung: Delkontrakt 2 - Lukket infusionssæt til medicinblanding
Interne Kennung: 3-2
Los: LOT-0003
Titel: 3.Infusionssæt til cytostatika og I.V medicin m/u luftstopfilter (1)
Beschreibung: Delkontrakt 3 -Infusionssæt til cytostatika og I.V medicin m/u luftstopfilter
Interne Kennung: 4-3
Los: LOT-0004
Titel: 4 TIVA sæt m/luftstopfilter - 2 trevejshaner (1)
Beschreibung: Delkontrakt 4 - TIVA sæt m/luftstopfilter - 2 trevejshaner
Interne Kennung: 5-4
Los: LOT-0005
Titel: 4A. TIVA sæt m/luftstopfilter (1)
Beschreibung: Delkontrakt 4A. - TIVA sæt m/luftstopfilter
Interne Kennung: 6-5
Los: LOT-0006
Titel: 5. Medicinslange(tynd) til infusionssæt (1)
Beschreibung: Delkontrakt 5 - Medicinslange(tynd) til infusionssæt
Interne Kennung: 7-6
Los: LOT-0007
Titel: 6. Forlængerslanger (1)
Beschreibung: Delkontrakt 6 - Forlængerslanger
Interne Kennung: 8-7
Los: LOT-0008
Titel: 7. Transfusionssæt uden trevejshane eller nålefrimembran (1)
Beschreibung: Delkontrakt 7 - Transfusionssæt uden trevejshane eller nålefrimembran
Interne Kennung: 9-8
Los: LOT-0009
Titel: 7A. Transfusionssæt (1)
Beschreibung: Delkontrakt 7A - Transfusionssæt
Interne Kennung: 10-9